Sportif Danışmanlık

 

Spor ile ilgili olan konularda sektördeki profesyonel ekibimiz ile bakış açınızı genişleterek uzman görüş ve önerilerimizle sizleri en doğru sonuçlara ulaştırıyoruz.

  • Spor Alanları Danışmanlığı 

Toplu konutlar, siteler, kurumsal firmalar, fitness salonları ve benzeri gibi yerlerde spor alanları oluşturulması süreçlerinde doğru ekipman seçimi, eğitmen kadrosu oluşturulması, takip ve yönetim sistemleri hakkında danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca kurumlarınıza teklif veren firmaların sektördeki diğer işleri ve projeleri hakkında araştırma yaparak en doğru tercihi yapmanızı sağlayacak danışmanlık faaliyetlerini yürütmekteyiz.

  • Sponsorluk Danışmanlığı 

Sponsorluk; marka farkındalığını ve satış/pazar payını yükseltmede önemli bir faktördür. Bu hizmetimiz ile sponsor olmayı düşündüğünüz kulüp veya sporcuları sizler için araştırma yaparak firmanıza veya kurumunuza en uygun branşların hangileri olduğunu belirliyoruz, hangi sporcuların kurumunuzun adını daha iyi tanıtma fırsatı yaratacağı ve süreç içerisinde iki tarafa da en yüksek faydayı sağlayacak tarafları bir araya getiriyoruz.

 

Profesyonel Sporcu Danışmanlığı

Bireysel veya takım sporcusu olsun günümüzde bir antrenör ile çalışan profesyonel sporcu sayısı çok azdır. Profesyonel sporcular başarılı olabilmek ve spor sektöründe iyi ücretler kazanabilmek için kondisyon ve fitness antrenörü, spor psikologu, spor beslenmesi uzmanı, ergojenik yardımcılar uzmanı, masaj görevlisi, menajer, medya sorumlusu gibi alanlarında uzman kişilerden oluşan bir ekip ile çalışarak başarıya ulaşabilmektedir. Bu süreçte ekibin oluşturulması için hedefe yönelik yönlendirmeler sağlıyoruz. Sporcunun performansını en üst düzeye çıkarması için danışmanlık sağlıyoruz.