DMY SPORTS SPORTİF DANIŞMANLIK VE ORGANİZASYON

Dmy Sports Danışmanlık hizmetleri 2016 yılında profesyonel spor danışmanlığı olarak faaliyete girmiş bulunmaktadır. Hedefimiz kurucusu olduğum şirketimizin alanında kaliteli hizmet sunan, saygın bir otorite olması, insanların yaşam alanlarına profesyonel spor hizmetlerini sunabilen sporu yaşam tarzı haline getirmelerinde insanlara artı değer katan bir spor organizasyon firması olmaktır.

Spor tesisi projelendirilip tasarlamaktan tutun ekipman desteği sunarak tüm tesisi kullanıma hazır kabul gören kaliteli ve profesyonel görünümde bir hale getiriyoruz. A dan Z ye spor hizmetleri vererek yola çıktığımız kurum ve kuruluşları hiçbir zaman yalnız bırakmıyoruz.

Kurulumu tamamlanan spor tesisine profesyonel yönetim hizmeti veriyoruz ve böylelikle çözüm ortaklığı yaptığımız paydaşlarımız ekip kurma, ekip yönetimi, idari işleri vs.. gibi işleyişteki kurguda hiçbir sorunla uğraşmamış oluyor. Spor merkezini emniyetle ve gönül rahatlığıyla hizmete sunmuş oluyor.

Ayrıca Dmy Sports danışmanlık ve organizasyon firması olarak özel antrenör desteği almak isteyen tüm bireylere sadece bizimle iletişim kurmaları sonucu programlanmış gün saatte kendi spor veya yaşam alanlarına alanında uzman ve sertifikalı antrenörlerimizi yönlendiriyoruz.

Dmy Sports uzun yılların vermiş olduğu sportif tecrübe ve birikimle en özel varlıklarımız çocuklarımız için her yıl özenle hazırladığı programları sunmaktadır.

Yaz – kış spor ve eğlence kampları, il dışı turnuva ve kamp organizasyonları, performans sporcusu olabilme imkanını sunma tecrübesi, lisanslı sporcu olma imkanı, ve tenis, yüzme, jimnastik,aikido gibi branşlarda hobi veya performans düzeyde eğitim almalarını sağlamaktayız.

Yaz – kış spor ve eğlence kampları, il dışı turnuva ve kamp organizasyonları, performans sporcusu olabilme imkanını sunma tecrübesi, lisanslı sporcu olma imkanı, ve tenis, yüzme, jimnastik,aikido gibi branşlarda hobi veya performans düzeyde eğitim almalarını sağlamaktayız.

Ayrıca beceri koordinasyon antrenmanlarımızla, çocuklarımızın kaslarını daha doğru kullanmalarını kaslarının daha iyi gelişmesini, esnekliğini, fiziksel aktifliğini daha üst seviyede tutmasını sağlamaktayız.

Alanında tecrübeli eğitmenler ve sportif danışmanlık kariyerine sahip ekip arkadaşlarımızla yaşam alanlarınıza profesyonel bir bakış kazandırıyoruz; böylelikle etkili, verimli spor yapmanın , hedefleriniz doğrultusunda doğru yöntemle çalışmanın keyfini yaşatmış oluyoruz.

Çocuk , yetişkin demeden tüm çalışma alanlarımızda bilinçli ve etkili spor yapmayı sağlıklı yaşamayı bizimle temasa geçen her bireye ve gruba öğretmeye çalışmaktayız çok yakında sizinlede buluşacağız!

Dmy Sports Yaşam Alanlarınızı Harekete Geçirir!

PROFESYONEL ANTRENÖR DESTEĞİ

Sportif hedeflerinize ulaşmanız için alacağınız doğru uzman desteğiyle kısa sürede başarılı olabilirsiniz!

Sportif hedef&isteklerinize ulaşmanız için Gym & Fitness uzmanımızdan alacağınız doğru bir beslenme planı ve uzman spor eğitmenlerimizin uygulayacağı çalışmalar eşliğinde kişisel fitness, vücut geliştirme, kilo kaybetme, kilo alma ve geçirilmiş herhangi bir sportif sakatlık sonrası uygulanacak çalışmalarla hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olabiliriz.

Aile Spor Danışmanlığı
Buradaki çalışmamızda spor yapan veya yapmak isteyen bireylerin aile içi sportif eğilimine göre yönlendirme ve spor eğitimini üstlenerek bireylerin hedef ve istekleri doğrultusunda onlara gerekli olan eğitimi ve bilgiyi aktarmak.

Kişisel Spor Danışmanlığı
Sporcuların veya spor yapan bireylerin doğru ve bilinçli bir şekilde kişisel hocalarımız eşliğinde programlar düzenleyip takibini yaparak hedeflerine ulaşmalarını sağlamak.

Kilo Yönetimi – Kilo Verme
Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından sağlık, fiziksel, mental ve ruhsal olarakta tam bir iyilik hali olarak tanımlanmaktadır. Sağlığın korunması ve geliştirilmesinde sağlıklı beslenmenin önemi bilimsel açıdan bilinen bir gerçektir. Bizim de amacımız buradan hareketle profesyonel anlamda sizlere daha doğru daha bilimsel hedefe yönelik bir beslenme programını besin danışmanımızla birlikte şekillendirip hedeflerinize ulaşmak için beslenmenize uygun antrenman programı oluşturmak.
Kilo Alma
Özellikle spor yapan bireyin performansının artmasında ve başarılı olmasında sporcu beslenmesinin önemi büyüktür spor yapan birey uygun antrenman ve yaşam tarzı ile sağlıklı beslendiğinde performansı olumlu ölçüde etkilenir, burada yapılacak olan beslenme alışkanlığı spor eğitmenimizin size vereceği antrenman programının süresine ve yüklenme şiddetine göre değişmektedir. Bizim de amacımız buradan hareketle profesyonel anlamda sizlere daha doğru daha bilimsel hedefe yönelik bir beslenme programını besin danışmanımızla birlikte şekillendirip hedeflerinize ulaşmak için antrenmanıza uygun beslenme programı oluşturmak.